UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Themes
nl: Thema's

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: mobile
nl: mobiel

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: wide
nl: breed

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Social Bar
nl: Social-balk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: narrow
nl: smal

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Search form (narrow)
nl: Zoekformulier (smal)

en: Search form (wide)
nl: Zoekformulier (breed)

en: Hero (full width)
nl: Hero (volledige breedte)
