UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Help
oc: Ajuda

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Themes
oc: Tèmas

en: Book navigation
oc: Navigacion del libre

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
