UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Themes
ps: ویینې

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
