UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Help
sq: Ndihmë

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Themes
sq: Temat

en: Book navigation
sq: Shfletimi i librit

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
