UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Themes
sv: Teman

en: Book navigation
sv: Boknavigering

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: narrow
sv: smal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Search form (narrow)
sv: Sökformulär (smal)

en: Search form (wide)
sv: Sökformulär (bred)

en: Hero (full width)
sv: Hero (full bredd)
