UI Suite Olivero (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: RSS feed
vi: Nguồn RSS

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Themes
vi: Sắc thái

en: Book navigation
vi: Điều hướng sách

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Powered by Drupal
vi: Sử dụng Drupal

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
