UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: RSS feed
az: RSS

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Themes
az: Mövzular

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: mobile
az: mobil

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: wide
az: geniş

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
