UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Help
af: Hulp

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Themes
af: Temas

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
