UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Help
ar: المساعدة

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Themes
ar: الحلل

en: Book navigation
ar: تصفح الوثيقة

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Highlighted
ar: مبرز
