UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu
