UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Help
be: Дапамога

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Themes
be: Тэмы

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
