UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: Book navigation
bo: དེབ་ཀྱི་ཕྱོགས་སྟོན

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
