UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
