UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: RSS feed
da: RSS-feed

en: Help
da: Hjælp

en: Page title
da: Sidetitel

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Themes
da: Temaer

en: Book navigation
da: Bognavigation

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Content Above
da: Indhold over

en: Content Below
da: Indhold under

en: mobile
da: mobil

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: wide
da: bred

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Social Bar
da: Social bjælke

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer Top
da: Footer top

en: Primary menu
da: Primære menu

en: narrow
da: smal

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu

en: Search form (narrow)
da: Søgeformular (smal)

en: Search form (wide)
da: Søgeformular (bred)

en: Hero (full width)
da: Hero (fuld bredde)
