UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: RSS feed
dz: ཨར་ཨེསི་ཨེསི་མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།
