UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: Book navigation
eo: Libro-navigado

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
