UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
