UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: RSS feed
ka: RSS წყარო

en: Help
ka: დახმარება

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Themes
ka: თემები
