UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Help
km: ជំនួយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Themes
km: ស្បែក

en: Book navigation
km: ​ការ​រុករក​សៀវភៅ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
