UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
