UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: RSS feed
nn: RSS-kjelde

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Themes
nn: Utsjånadsmal

en: Book navigation
nn: Boknavigering

en: Highlighted
nn: Utheva
