UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Help
sk: Pomoc

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Search form (narrow)
sk: Vyhľadávací formulár (úzky)

en: Search form (wide)
sk: Vyhľadávací formulár (široký)
