UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Themes
sl: Teme

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
