UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: Book navigation
th: ดูรายการหนังสือ

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
