UI Suite Olivero (1.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Book navigation
ug: كىتاپ كۆرۈش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
