UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Options
ar: الخيارات

en: Setting
ar: إعداد
