UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Options
bo: གདམ་ཚན
