UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Options
ca: Opcions

en: Setting
ca: Paràmetre
