UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Options
el: Επιλογές

en: Setting
el: Ρύθμιση
