UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Setting
kn: ಸಂಯೋಜನೆ
