UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Setting
lt: Nustatymas
