UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം
