UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to rm translation catalogue (6 entries)

en: Type
rm: gener

en: Description
rm: definiziun

en: Name
rm: renum

en: Label
rm: legenda

en: Options
rm: opziuns

en: Setting
rm: enquadraziun
