UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Setting
ta: அமைப்பு
