UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Options
te: ఎంపికలు
