UI Suite Protocol (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Setting
ur: ترتیب
