UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Name
af: Naam

en: Options
af: Opsies
