UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Setting
am: ቅንብሮች
