UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Options
ast: Opciones
