UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Options
az: Seçimlər

en: Setting
az: Parametr
