UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Options
be: Налады

en: Setting
be: Налада

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
