UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Options
bg: Параметри
