UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Setting
eo: Agordo
