UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Options
es: Opciones

en: Setting
es: Configuración

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral
