UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Options
eu: Aukerak

en: Setting
eu: Ezarpena

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
