UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Options
fi: Valinnat

en: Setting
fi: Asetus

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
