UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Setting
fr: Paramètre

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Available styles
fr: Styles disponibles

en: Available patterns
fr: Motifs disponibles
