UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Options
gl: Opcións

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
