UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Options
he: אפשרויות

en: Setting
he: הגדרות

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Header menu
he: תפריט בראש הדף
