UI Suite Protocol (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Options
hr: Opcije

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
